Witamy

Zapraszamy do współpracy:

  • wprowadzających sprzęt;
  • zbierających zużyty sprzęt;
  • organizacje odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego;
  • firmy i instytucje, które chcą zagodpodarować zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny;
  • klientów indywidualnych;
  • instytucje samorządowe prowadzące zbiórki odpadów;
  • zakłady komunalne odbierające zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny z gospodarstw domowych;
  • serwisy sprzętu RTV i AGD.​

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

KARAT Elektro Recykling S.A.
ul. Polna 115
87-100 Toruń
Tel. 56 623 80 91
Fax 56 658 90 50

e-mail: sekretariat@recykling-karat.pl

oddajodpady.pl

 


 

NIP 8792529676 REGON 340338862 KRS 0000455773
GIOŚ E 0008477ZPRBP
Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer konta bankowego: 33249000050000452025128633

 

 

ZARZĄD

 

Dawid Karallus
Prezes
d.karallus@recykling-karat.pl
+48 56 623 80 91 wew. 43

 

Sebastian Karallus
Wiceprezes
sebastian.karallus@recykling-karat.pl
 

 

DZIAŁ POZYSKIWANIA ZSEiE i LOGISTYKI​

 

 
Jerzy Kłobukowski
Specjalista ds. logistyki​
j.klobukowski@recykling-karat.pl
+48 56 623 80 91 wew. 31
GSM 797 407 688​

 

Marta Ćwikowska
Specjalista ds. logistyki​
m.cwikowska@recykling-karat.pl
+48 56 623 80 91 wew. 39

 

DZIAŁ HANDLOWY​

 

Krzysztof Karallus​
Specjalista ds. sprzedaży frakcji
k.karallus@recykling-karat.pl
+48 56 623 80 91 wew. 29
GSM 506 035 179

 

Zofia Nieciecka
Specjalista ds. zakupu frakcji​
z.nieciecka@recykling-karat.pl
+48 56 623 80 91 wew. 33

 

DZIAŁ KADR I KSIĘGOWOŚCI​

 

Bożena Grabarek​
Specjalista ds. kadr i księgowości
b.grabarek@recykling-karat.pl

+48 56 623 80 91 wew. 34

 

DZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

 

Ryszard Pęk​
Specjalista ds. ochrony środowiska
r.pek@recykling-karat.pl
+48 56 623 80 91 wew. 30

 

Joanna Grabarek
Specjalista ds. ochrony środowiska
j.grabarek@recykling-karat.pl​
+48 56 623 80 91 wew. 21

 

 

Jak nas znaleźć? (kliknij)